Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Jaroszewy

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Żabno

Żabno(Jaroszewy + 11 km)

230 000 zł1 434 m² 160,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu: działkę budowlaną niedaleko rzeki Wierzyca o powierzchni 1.434 m2, położona w miejscowości Żabno (gmina Starogard.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś Przywidzka

Nowa Wieś Przywidzka(Jaroszewy + 24 km)

152 100 zł1 170 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w Nowej Wsi Przywidzkiej! Lokalizacja: nowa Wieś Przywidzka - wieś w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Ostróżki(Jaroszewy + 25 km)

849 999 zł140 m² 6 071,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty nieruchomości: gotowy do zamieszkania - dom nie wymaga nakładów, idealny zarówno dla jednej dużej rodziny, jak i dwóch mniejszych - dzięki niezależnym wejściom. Dwa osobne wejścia -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Siwiałka

Siwiałka(Jaroszewy + 13 km)

599 000 zł112 m² 5 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grabowska Huta

Grabowska Huta(Jaroszewy + 22 km)

539 000 zł135 m² 3 992,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Grabowska Huta. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Grabowska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Niedamowo

Niedamowo(Jaroszewy + 18 km)

450 000 zł8 000 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 8000 m na Kaszubach - blisko jezior | Niedamowo, gm. Kościerzyna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 8000 m , położona w malowniczej miejscowości Niedamowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Główna

Szczodrowo(Jaroszewy + 9 km)

1 470 000 zł170,39 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Szczodrowo, gmina Skarszewy, przy ulicy Głównej. Dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Głęboka

Klonowo Dolne(Jaroszewy + 21 km)

209 000 zł1 187 m² 176,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/5 o powierzchni 1 187 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Wysin

Wysin(Jaroszewy + 10 km)

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na sprzedaż zaledwie 8km od Liniewa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lipy

Lipy(Jaroszewy + 12 km)

495 000 zł45 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Doskonała inwestycja w miejscowości Lipy! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się we wsi Lipy, jest to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Jaroszewy

Jaroszewy,pomorskie

699 000 zł572 m² 1 222,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 587 m²

Przestronny dom z niepowtarzalnym klimatem i kawałkiem własnego lasu. Atuty: - prywatność dzięki dużej działce porośniętej drzewami i ogrodzonej murowanym płotem, - przestronny dom.